Jesteś 2191 osobą na tej stronie
Dziś jest: 24 Czerwca 2019        Imieniny: Jana, Danuty, Emilii
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Aktualności   /   2010   /   "VII Spotkanie na Miedzy"

"VII Spotkanie na Miedzy"

21 sierpnia br. w Trzebiczu Nowym odbyło się „VII Spotkanie na Miedzy” podczas trwającego XX Pikniku lotniczego. „Spotkanie na Miedzy” zostało zorganizowane  na mocy porozumienia o partnerskiej współpracy pomiędzy trzema powiatami: Strzelecko-Drezdeneckim, Wałeckim i Czarnkowsko-Trzcianeckim. Trzeba zaznaczyć, że imprezy jakimi są „Spotkania na Miedzy” mają na celu promocję regionów, wzajemne poznawanie się powiatów. Głównym celem trójstronnego porozumienia jest nawiązanie nowych kontaktów, poznanie sąsiednich terenów i wypracowanie wspólnych działań na przyszłość.

Dzięki sprzyjajacej pogodzie impreza rozpoczęła się lotami rekreacyjnymi, a po jej oficjalnym otwarciu przez starostę strzelecko-drezdeneckiego Edwarda Tyranowicza, odbyły się konkurencje pomiędzy powiatami. Możliwość zaprezentowania swoich muzycznych i piosenkarskich talentów miały grupy młodzieży i artyści z powiatów.

Na wszystkich uczestników imprezy czekało mnóstwo atrakcji, zabawy, konkursów oraz nagród. Największą atrakcją były przeloty samolotami i motolotniami oraz wieczorne koncerty zespołów: „Oddział Zamknięty” i „Kalwi & Remi”. "Spotkanie na miedzy" to również impreza dla dzieci, które bezpłatnie korzystały z placu zabaw i dmuchanych zamków. Imprezę uwieczniły fajerwerki i sztuczne ognie.

Na zaproszenie powiatu strzelecko – drezdeneckiego gmina Drezdenko jak również powiat gorzowski wzięły udział w  „Spotkaniu na Miedzy”. Przedstawiciele powiatów rozdawali gadżety, oferowali foldery, mapy, informatory, przewodniki oraz książki, z których można uzyskać wiele cennych informacji na temat urokliwych i historycznych miejsc oraz obiektów, znajdujących się na terenach powiatów.

Impreza cieszyła się orgomnym zainteresowaniem z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Serdecznie dziękujemy organizatorom imprezy Państwu Elżbiecie i Ryszardowi Chwaliszom.

 

   

wstecz

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:
-
Przekaż 1%
Geoportal
OWES
Akcja "DBAJ O SWOJEGO PUPILA"
Lubuska Unia Światłowodowa
SMS GMINA INFO
Pitax
Akcja "NIE PAL ŚMIECI"
drzewa_i_krzewy
Rozlicz pit
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
PSZOK
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Mapa Gminy
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania