Jesteś 2442 osobą na tej stronie
Dziś jest: 25 Maja 2019        Imieniny: Grzegorza, Magdy, Urbana
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Urząd Miejski   /   Aktualności   /   2010   /   Spotkanie z Tomaszem Gollobem 9 listopada 2010

Zgodnie z zapowiedzią 9 listopada o godz. 16.00 w hali sportowo - rehabilitacyjnej odbyło się spotkanie z mistrzem świata na żużlu, Tomaszem Gollobem.

Kibice do końca nie wierzyli czy znakomity sportowiec na pewno odwiedzi nasze miasto, czy na pewno spotka się z tutejszymi kibicami. Dokładnie o 16.00 zajechał przed halę samochód wraz z oczekiwanym przez ponad 300 fanów mistrzem speedwaya.

Po wejściu Tomasz został powitany przez publiczność i oficjalnie przez organizatora spotkania Wiesława Pietruszaka. Spotkanie rozpoczęły dziewczęta tańcząc i spiewając, grupę prowadzi pani Renatę Jodko.

Zanim mistrz zabrał głos rozległo się na cześć sportowca gromkie hura!!! Po występach pamiątkę ze spotkania w naszym mieście wręczył burmistrz Drezdenka, pan Maciej Pietruszak. Następnie Tomasz Gollob mówił o swojej pasji, o swoim zacięciu do tego, co robi, o mistrzostwie świata i o ciężkiej pracy, jaka włożył, by zdobyć te laury.

Następnie poproszono o pytania kibiców. Dotyczyły one głównie kariery: „Jak długo zamierza jeździć?  Ile zarabia na torze? Dlaczego aktualnie jeździ w „Stali” Gorzów Wlkp.?  Jak układają się jego stosunki z Nickim Pedersenem? Z którego toru startuje mu się najlepiej? Co uważa za największy sukces, a co za największą porażkę?

W sumie pytań było bardzo dużo w tym także do obecnego na spotkaniu pana Daniela Siczyńskiego, rzecznika klubu. Autor najciekawszego pytania otrzymał od Tomasza Golloba czapeczkę klubową z autografem mistrza. Całemu spotkaniu towarzyszyła znakomita atmosfera, głównie za sprawą wielkiego sportowca.

Na zkończenie nasi goście ruszyli w kierunku kibiców gdzie przy stoliku można było otrzymać autograf na specjalnie przygotowanych przez pana Daniela Siczyńskiego kartkach i płytach. W sumie ponad 400 sztuk. Wszyscy mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i w tej okazji skorzystali. Dodać należy, że organizator spotkania otrzyma od Tomasza Golloba plakat ze zdjęciem i autografem celem licytacji w czasie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:
-
Przekaż 1%
Geoportal
OWES
Akcja "DBAJ O SWOJEGO PUPILA"
Lubuska Unia Światłowodowa
SMS GMINA INFO
Pitax
Akcja "NIE PAL ŚMIECI"
drzewa_i_krzewy
Rozlicz pit
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
PSZOK
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Mapa Gminy
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania