Jesteś 4519 osobą na tej stronie
Dziś jest: 14 Sierpnia 2019        Imieniny: Alfreda, Euzebiusza, Maksymiliana
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok:
Katalog firm
Znajdujesz się w:    Inwestycje   /   Projekty   /   „Uzbrojenie terenu wraz z budową oświetlenia, nawierzchni ulic

„Uzbrojenie terenu wraz z budową oświetlenia, nawierzchni ulic i chodników w Drezdenku – ul. Południowa, Armii Krajowej, Okrężna i Willowa- etap II (budowa drogi przy ulicy Okrężnej)”

W dniu 03 października 2011 r. Gmina Drezdenko złożyła do Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego wniosek o dofinansowanie projektu pt. „Uzbrojenie terenu wraz z budową oświetlenia, nawierzchni ulic i chodników w Drezdenku – ul. Południowa, Armii Krajowej, Okrężna i Willowa- etap II  (budowa drogi przy ulicy Okrężnej)” w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych – Etap II -Bezpieczeństwo – Dostępność – Rozwój.
Do Programu w ramach dotacji na 2012 rok przystąpiło 36 jednostek samorządowych.  Po pozytywnej weryfikacji formalnej wniosku, został on dopuszczony do oceny merytorycznej. Na 26 gmin starających się o wsparcie, wniosek zajął 8 pozycję na wstępnej liście rankingowej, otrzymując 18,2 pkt., wyprzedzając m.in. wnioski Zielonej Góry, Żar i Nowej Soli. Niestety pula dofinansowania objęła 7 pierwszych wniosków. Do dofinansowania zabrakło nam 0,2 pkt. W dniu 07 października 2011 r. Gmina złożyła zastrzeżenia do wstępnej listy rankingowej. Zgodnie z harmonogramem do 30 listopada br. nastąpi rozpatrzenie zastrzeżeń przez Komisję oraz ogłoszenie przez Wojewodę Lubuskiego ostatecznej listy rankingowej wniosków.

 

W związku z pojawieniem się oszczędności uzyskanych w wyniku przetargów w dniu 12 lipca 2012 r. Gmina Drezdenko podpisała umowę w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych Etap II: Bezpieczeństwo- Dostępność-Rozwój dotyczącą realizacji wyżej wymienionego zadania.

Wysokość dofinansowania: 30 %

Kwota dofinansowania: 217 152 zł.

Termin realizacji inwestycji: październik 2012 rok.

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres e-mail:
-
Przekaż 1%
Geoportal
OWES
Akcja "DBAJ O SWOJEGO PUPILA"
Lubuska Unia Światłowodowa
SMS GMINA INFO
Pitax
Akcja "NIE PAL ŚMIECI"
drzewa_i_krzewy
Rozlicz pit
Facebook
http://www.drezdenko.pl/3115,akcja-woda.html
Budowa gminnej infrastruktury dostępu do internetu dla osób wykluczonych
PSZOK
http://www.lgddzn.pl
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Mapa Gminy
www.lubtur.pl
http://drezdenecka.pl/
Extranet bramka logowania